Od początku stawiając serwisy nie skupialiśmy się na budowaniu widoczności, ruchu, czy DR. To na czym zawsze chcieliśmy się koncentrować to zadbany profil linkowy i restrykcyjny limit linków wychodzących (maksymalnie 10 z jednego serwisu). Nie zmienia to faktu, że stopniowo rozbudowujemy struktury, odświeżamy content, indeksujemy strony i ich linki, a nasze serwisy na expirkach przywrócone do życia zaczynają łapać nie tylko widoczność, ale nawet ruch.

Jeśli to są dla Ciebie istotne kryteria, to możemy zaproponować promocyjną cenę w pakietach za publikację artykułów na wybranych serwisach z 50 posiadających te cechy. Wszystkie rankują na min. 10 fraz, a 30 z nich ma już traffic wg ahrefs, około 20 stron z DR +10.


Sprzedaż w pakietach:
1000 zł – 4 publikacje
2500 zł – 11 publikacji
5000 zł – 23 publikacje


Do zrealizowania w do końca lipca (jak chcesz, może być od razu). Oczywiście liczba wolnych slotów jest ograniczona przyjętym limitem. Skontaktuj się z nami na hello@tarantulaseo.com podając hasło DZIEŃ DZIECKA. Dostaniesz listę dostępnych serwisów. Teksty przesyłasz Ty lub możemy przygotować je sami w oparciu o nasz proces w cenie 30 zł / artykuł.


Najczęstsze kategorie: sport i zdrowie, turystyka i gastronomia, edukacja i kultura, a także zwierzęta, biznes i e-commerce (po kilka stron w każdej).

Część zestawienia:

Odezwij się do nas przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio drogą mailową. Aby skorzystać z promocji, podaj hasło DZIEŃ DZIECKA.