Skończył się rok szkolny i oficjalnie zaczęły wakacje. W związku z tym Tarantula SEO zaprasza do zakupu linków tematycznych z naszych mikroserwisów (selekcja domen z naszej bazy wg klucza widoczności i ruchu) budowanych na domenach z historią.

Promocja obejmuje 30 domen:

  • 22 z dziedzin około-edukacyjnych (także kultura, sztuka, instytucje),
  • 8 w tematyce turystycznej.

Potrzebujesz podlinkować oferty wakacyjne? Zapraszamy!

A może prowadzisz SEO dla jakieś projektu z branży edukacyjnej, szkoleniowej itp.? Przed nami co prawda jeszcze całe lato, ale już teraz jest dobry czas, aby zacząć budować efekty na wrzesień i okres jesienny. Wybierz jeden z pakietów:

  • 1500 zł – 4 publikacje (375 zł / szt.)
  • 3500 zł – 10 publikacji (350 zł / szt.)
  • 6500 zł – 20 publikacji (325 zł / szt.)

Oprócz testowania domen poprzez linkowanie próbne przed oddaniem serwisów do użytku, zdecydowaliśmy się także postawić na prezentację widoczności i ruchu. Przyjmujemy, że powracająca widoczność to jeden z czynników odzwierciedlających kondycję zapleczy.

Zamówienia z dzisiejszej promocji są do zrealizowania w do końca sierpnia (jak chcesz, może być od razu). Oczywiście liczba wolnych slotów jest ograniczona przyjętym limitem. Skontaktuj się z nami na hello@tarantulaseo.com lub przez formularz podając hasło WAKACJE. Dostaniesz listę dostępnych serwisów. Teksty przesyłasz Ty lub możemy przygotować je sami w oparciu o nasz proces w cenie 30 zł / artykuł.

PROMOCJA OBOWIĄZUJE DO PONIEDZIAŁKU 03.07.2023